Skip to content Skip to footer

Tad Anaokulu

TAD ANAOKULU

Türk Amerikan Derneğİ
72 Yıllık Bilgi Birikim, 

tecrübe ve felsefesinin okul öncesi eğitimine bir yansıması olan TAD PRESCHOOL alanında uzman akademisyenler, danışmanlar ve pedagogların  işbirliğiyle geliştirilmiş tam gün ingilizce eğitim programına sahip okul öncesi eğitim kurumudur.

Tam gün İngilizce eğitim veren okulumuzda, ingilizcenin edinilmesi ve gerçek hayatta öğrencilerimiz tarafından akıcı bir şekilde iletişim dili olarak kullanılması  hedeflenir. İngilizce bir atmosfer yaratma, çocuklarımızı sürekli bir şekilde bu dile maruz bırakma, ihtiyaç duygusunu geliştirme ve ingilizceyi kullanma fırsatlarını çocuklarımıza sunarak ingilizceyi edinmeleri sağlanır.

Amacımız

TAD Preschool, Çocuklarımızın yeteneklerini keşfetmek için uygun ortam, doğru program, yerinde ve zamanında takip ve yönlendirme ile zengin materyal kullanarak, özgür seçim ve yaratıcılıkları desteklenmektedir.

Çocuklarımızı farklı açılardan geliştirerek kendi yeteneklerini farkında olan , güçlü taraflarını bilen ve bunları olumlu şekilde kullanan, farklı ortamlarda farklı dili kullanarak iletişim kurabilen nesilleri yetiştirmeyi amaçlamaktayız.